Zlomové obdobie v boji o titul! Ohrozí DAC Trnavu?

trenčín6

Dunajská Streda je vo forme, keď naplno bodovala v predchádzajúcich štyroch dueloch v rade. Naposledy vyhrala na pôde Žiliny 3:2 a vďaka remíze Trnavy v Ružomberku sa na vedúcu priečku priblížila na rozdiel 7 bodov. Náskok Spartakovcov sa zdá byť dostatočný, no v sobotu ich čaká derby na Pasienkoch so Slovanom. Naopak DAC môže získať dôležité tri body pred vlastnými fanúšikmi proti Trenčínu. V ďalšom kole si to potom prvé dve mužstvá tabuľky rozdajú vo vzájomnom súboji! Ohrozia zverenci trénera Rossiho Trnavu na ceste za titulom? Aktuálny kurz na celkový triumf Dunajskej Stredy má hodnotu 13,00.

LIVE STÁVKY: D. Streda – Trenčín (sobota 14:45) x Slovan Bratislava – Trnava (sobota 20:30)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„Trenčín prehral na začiatku apríla s Dunajskou Stredou 1:3 a pred plným štadiónom na Žitnom ostrove to bude mať ešte ťažšie. Dunajskostredčania získali štyri výhry za sebou, po rozdelení tabuľky zvíťazili vo všetkých domácich zápasoch a ešte stále majú šancu na titul,“ vyjadril sa k výhre DAC v najbližšom meraní síl Fantaghiro. Zveziete sa tiež pri kurze 2,00?

Aké tipy z najvyššej slovenskej futbalovej súťaže ste zaradili na svoje tikety vy? Podeľte sa v komentároch a v Tiket aréne!

Súboj Slovan Bratislava – Spartak Trnava môžete tipovať zadarmo aj v rámci aktuálneho kola Futbalovej desiatky.