Zákopová vojna medzi Srbmi a Švajčiarmi?

srbsko

Po remíze so silnou Brazíliou čaká na svetovom šampionáte futbalistov Švajčiarska výber Srbska. Ten si na úvod turnaja poradil s Kostarikou, a pokiaľ by obral o všetky body aj reprezentáciu zo zeme helvétskeho kríža, mal by postup zo skupiny istý. Podarí sa mu to? Na to dogly odpoveď nehľadal. Jeho v analýze zaujal tip na maximálne tri švajčiarske strely medzi tri tyče v kurze 2,45. Súhlasíte? Nechajte sa inspirovať a zabojujte v súťaži v live stávkach!

SÚŤAŽE V LIVE STÁVKACH: Srbsko – Švajčiarsko (piatok 20:00)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„Pôjde o veľmi vyrovnaný súboj, v ktorom moc striel k videniu nebude. Veď Švajčiari z posledných piatich zápasov na bránku viac ako dvakrát vypálili len proti Paname. Naopak proti Brazílii, Japonsku, Španielsku a Grécku do priestoru bránky mierili vždy len dvakrát. Očakávam zákopovú vojnu s minimom striel,“ uvádza.

Okrem klasických príležitostí v súbojoch svetového šampionátu využite aj množstvo špeciálov. Tipovať môžete napríklad to, či padne gól hlavou alebo napríklad počty kariet a penált v jednotlivých hracích dňoch. Nechýbajú ani strelci vrátane duelov alebo duelov dvojíc (napríklad Mitrovič/Ljajič vs. Seferovič/Shaqiri), prípadne dvojice či trojice strelcov.