Vyvrcholenie kvalifikácie je tu! Skončí happy endom?

šk´tsko

Slovenská futbalová reprezentácia je pred vrcholom kvalifikácie MS 2018, ktoré sa budú konať v Rusku. Zverenci trénera Kozáka zohrajú už len posledné dva duely, v Škótsku (štvrtok) a doma s Maltou (nedeľa). Čo očakáva glasgowského stretnutia komunita? Majo21021997 tipuje neprehru Hamšíka a spol. v kurze 1,61. „Myslím si, že minimálne zremizujeme. Už doma sme boli lepší, skúsenejší, gólovejší a takticky vyspelejší. Jediný faktor, ktorý bude proti nám hrať, je početná podpora od škótskych fanúšikov.“ Čo pošlete na tiket vy? Vyvrcholenie viac ako ročného ťaženia slovenských Sokolov si okoreňte s live stávkami!

LIVE STÁVKY: Škótsko – Slovensko (štvrtok 20:45)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Majo21021997 na margo dôležitého zápasu dodáva: „Škóti nemajú kreatívnych hráčov, my máme Hamšíka a Lobotku. Náš súper to bude hrať skôr na tvrdosť a dôraz, ale to na nás platiť nebude, keďže máme Škrtela, ktorý ostrovný futbal pozná a s Ďuricom tvoria super dvojku. Jediné, čo ma mrzí je, že nebude hrať Škriniar,“ zanalyzoval borec.

Dominik1893 pre zmenu zataktizoval s remízou do polčasu. „Pôjde vážne o veľa a hlavne v prvom dejstve očakávam veľmi opatrnú hru. Pokiaľ Škóti hrali doma so silnejším tímom, tak tento tip vyšiel skoro vždy,“ napísal v rozbore. Zveziete sa aj vy pri kurzovej hodnote 2,04?