Vrzak2 podporil Vegas, MAVERICK23 Ovečkina

nhl3

Golden Knights vyčíňajú ďalej. V prvom finálovom zápase NHL prestrieľali Capitals 6:4! Ovládnu aj bitku č. 2? „Hráči Vegas majú motiváciu ako nikto iný. Len si to zoberte – tím je zostavený z hráčov, ktorí nepatria medzi tých najlepších. Presne takto sa píšu príbehy života, ktoré potom niekto sfilmuje… Hokejisti z Nevady prešli celým play off ako nôž maslom, zato Washington sa nadrel ako kôň,” očakáva ďalšiu porážku Ovečkina a spol. minimálne o dva góly vrzak2 (v kurze 2,82). Inšpirujete sa?

TV TIPSPORT + LIVE STÁVKY: Vegas – Washington (štvrtok 02:00)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

MAVERICK23 má úplne opačný názor (4,33). „Najväčším dôvodom, prečo staviť na Caps, je určite kurz, v ktorom vidím veľkú hodnotu. Úvodný duel bol veľmi vyrovnaný a pre mňa prekvapivo plný gólov,“ hlási tipér a pokračuje:

Nemá cenu rozoberať, kto má lepší tím, kto má viac skúseností, kto hrá doma a podobne. To, čo bude hrať v každom zápase najväčšiu rolu, bude to, ako sa hráči vyrovnajú s tlakom vo svojej hlave. Verím, že teraz sa šťastena preklopí na stranu hostí. ”

Komu dôverujete vy? Tipnite si, rozhodujúcu fázu sezóny sledujte naživo na TV Tipsport a vojnu o Stanley Cup preložte live stávkami!