US OPEN: RYBÁRIKOVÁ NIE JE NA ÚVOD FAVORITKOU!

32447

V New Yorku štartuje posledný grandslam sezóny – US Open. Pôjde už o 138. vydanie tohto prestížneho okruhu, ktorého atraktívne súboje môžete sledovať od 27. augusta do 9. septembra v priamych prenosoch na TV Tipsport! Kto zahviezdi? Vlani si triumf vybojoval Rafael Nadal. Aj v tohtoročnej edícii patrí spolu s Federerom a Djokovičom k najväčším favoritom. V ženskej časti sa v minulom ročníku radovala z víťazstva Sloane Stephensová. Zaboduje aj tentokrát? Rozhodnite o víťazoch na tiketoch!

US OPEN

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Úvodné meranie síl na štvrtom grandslame sezóny má pred sebou aj Magdaléna Rybáriková, ktorá sa v 1. kole postaví proti Qiang Wangovej. Uspeje? Jej súperka je podľa kurzov miernou favoritkou s čím nesúhlasí mrthemagical vo svojej analýze:

„Nevidím dôvod prečo by na našu hráčku mala byť až tak vysoko postavená kurzová hodnota. Wangová síce na konci júla zvíťazila na domácom turnaji v Nanchangu, ale úroveň obsadenia tohto turnaja bola veľmi slabá. Čo sa týka Rybárikovej, tej sa v poslednej dobe nedarí, tak ako by si to ona predstavovala, ale je nutné povedať to, že jej zápasy boli s top hráčkami a vždy šlo o trojsetové bitky, pričom jej herný prejav nebol vôbec zlý.“

Skúsite tiež výhru Slovenky v kurze 1,95? Nechajte sa inšpirovať a triafajte presné loptičky v live stávkach!