ŠPECIÁLY KU ŠTARTU PREMIER LEAGUE!

33753

V piatok vypukne futbalová Premier League. Ktorý tím získa titul? Kto bude najlepším strelcom? Rozhodnite o (ne)úspechu klubov a jednotlivcov v sezóne 2018/2019 vďaka rozšírenej ponuke. V minulom ročníku kraľoval Manchester City, Citizens zapísali luxusných 100 bodov. Koľko ich nazbierajú tentokrát? Minimálne 91 (v kurze 2,44)? Hladná konkurencia nemieni zostať pozadu, brúsi si zuby na trón. Pokiaľ si myslíte, že elitná anglická súťaž spozná nového víťaza, hrajte kurz 2,16! Špeciálnych stávok je ale oveľa viac.

Premier League: Špeciálne stávky

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Tipnúť si napríklad môžete na poradie mužstiev do 4. alebo 17. priečky, alebo kto bude klasifikovaný ako lepšie umiestnený. A to nie je všetko.

O slovo sa hlásia strelci! Dá Harry Kane aspoň 24 gólov (1,8)? Trafí sa eso Tottenhamu viackrát ako liverpoolsky Mohamed Salah (1,65)?

Tipér hokejkatip zvolil Belgičana Lukakua top snajperom Manchestru United: „Kvalitu má obrovskú, na MS to potvrdil. A na hrote nemá priameho konkurenta. Minuloročná sezóna pre neho síce bola gólovo najhoršia za posledné tri roky, ale stále bol naj strelcom tímu o sedem gólov pred Sánchezom.“

Inšpirujete sa? Hrajte špeciálnu ligu so špeciálnymi stávkami!