Sledujte Wimbledon naživo na TV Tipsport a tipnite si!

wimbledon-nazivo-na-tv-tipsport

Pripravte si jahody so šampanským! Začína totiž tretí grandslamový turnaj sezóny – Wimbledon, ktorý svoje brány otvorí po 131. raz. Vychutnajte si súboje z tohto najstaršieho a najprestížnejšieho tenisového turnaja naživo na TV Tipsport. Murray, Federer, Cibulková a ďalšie tenisové esá to naplno roztočia počas najbližších dvoch týždňov!

Minuloročný triumf obhajuje Andy Murray. V pozícii najväčšieho favorita však ide do turnaja Roger Federer. V All England Clube zdvihol pohár pre víťaza mužskej dvojhry nad hlavu hneď sedemkrát. Pokiaľ Roger Federer pridá tento rok 8. triumf, dokáže to, čo sa pred ním nepodarilo nikomu inému. „Turnaj v Halle vyhral bez straty setu. Wimbledonská tráva je navyše jeho obľúbeným povrchom. Rogera si proste musím zahrať,“ očakáva HangedMan, že Švajčiar po Australian Open ovládne aj tento grandslam v kurze 3,20. Necháte sa inšpirovať, alebo si tipnete na iné hviezdy?

V ženskom pavúku určite spoznáme novú víťazku, keďže posledné dva ročníky ovládla Serena Williams, ktorá sa v aktuálnej edícii Wimbledonu nepredstaví. Kto ju vystrieda na tróne?

Najväčšia tipérska komunita dáva najväčšie šance Petre Kvitovej v kurze 6,00. Rovnako to vidí aj tipér s nickom dva232302 vo svojej analýze. Súhlasíte s ním? Akí sú vaši favoriti?

Vychutnajte si súboje svetových tenisových hviezd na Wimbledone od 3. júla do 16. júla v LIVE prenosoch na TV Tipsport!

Ešte nie ste zaregistrovaný? Nevadí, môžete tak spraviť TU a okamžite získajte aj vstupný bonus až 999 EUR!