Prvý cash out v živote zarobil Sobbosovi 174 000 EUR!

tiket37

Životná výhra, premiérový cash out a dovolenka! Sobbos sa poriadne napakoval. Štrnásťzápasovú akovku naloženú za 130 „ečiek“ ukončil pred posledným súbojom (Slovensko – Holandsko 1:1) a urobil dobre. Oranjes totiž Hamšíka a spol. neporazili. Sobbos ale smútiť nemusel, cash out mu zachránil 174 000 EUR!

TIKET

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Tenis, futbal a druhý finálový zápas v zámorskej hokejovej NHL. Takto vyrazil oproti bombastickej výhre. K tutovkám pridal aj príležitostí s kurzami výrazne vyššími. Napríklad zápas medzi Los Angeles Galaxy a Dallasom, v ktorom predpovedal triumf celku z Texasu a minimálne jednu trefu na každej strane, mal hodnotu 5,30. Triumf Ghany nad Japonskom potom 4,98!

„Ghane som veril. To bol môj osobný tip. Vedel som, že v zápasoch s Japoncami bývala občas lepším tímom. V tej Amerike som zase dal na štatistiky a na analýzy ďalších tipérov, pretože to nie je úplne moja parketa,” prezradil úspešný borec.

Tiket si nechal vyplatiť pred záverečným duelom a tento krok si s odstupom času rozhodne nevyčíta. „Keď som to skladal, tak som Holanďanom veľmi veril, ale potom zapracovali nervy. Bolo to prvýkrát, čo som využil cash out. Za tú dobu čo tipujem, som túto možnosť mal v nejakej zmysluplnej podobe asi štyrikrát, ale nikdy som do toho nešiel. Až teraz,” zveril sa so svojou stratégiou.

A mohlo byť ešte veselšie… „Zhodou okolností som mal rozbehnutý jeden veľmi podobný tiket, ktorý atakoval maximálku, kde bol zápas Slovenska tiež. Ten som nakoniec nechal dôjsť, ale nič z toho nebolo. Tak ako tak, mám obrovskú radosť. Je to moja životná výhra. Musím si poriadne rozmyslieť, ako s ňou naložím, ale určite teraz pôjdem na dovolenku,” teší sa Sobbos.