Presadia sa Hamšíkovci proti Holandsku?

slovensko24

O dva týždne je tu futbalová akcia roka – majstrovstvá sveta v Rusku! Slovenskí sokoli síce na záverečný šampionát necestujú, ale v príprave zohrajú ostré duely so zaujímavými súpermi. Už vo štvrtok večer čaká na Hamšíka a spol. tradične silné Holandsko, ktoré sa na záverečný šampionát takisto neprebojovalo. Akého výsledku sa dočkajú zaplnené tribúny v Trnave? „V tíme Oranjes prebieha generačná obmena. Dá sa očakávať, že sa noví a mladí hráči pobijú o svoju šancu. Zvíťazia v rámci stávky bez remízy! Predsa len kvalita je u nich väčšia než na strane Slovenska,“ zanalyzoval Fikouse1 tip v kurze 1,45. Ako to vidíte vy? Tipnite si a počas duelu využite kurzy v live stávkach!

LIVE STÁVKY: Slovensko – Holandsko (štvrtok 20:45)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„Slovensko už nie raz v domácom prostredí ukázalo svoju silu, keď porazilo napríklad Španielsko a prerušilo mu sériu zápasov bez prehry. S Anglickom padlo až v poslednej minúte… Aj keď je súperom Holandsko, bude sa hrať útočne,“ píše Bowwow. Jeho tip? Každý tím dá gól v kurze 1,72.

V pondelok sa potom zverenci trénera Kozáka predstavia v Ženeve proti Maroku – účastníkovi blížiaceho sa svetového turnaja. Slovenskí lodivod sa v nominácii na blížiace súboje musel zaobísť bez štyroch stopérov (Škrtel, Štetina, Vavro, Gyömbér). Ako sa aktuálny výber Slovenska popasuje s kvalitnými súpermi?