Potrápi Žilina v Lige majstrov dánskeho šampióna?

koan

V 2­. predkole Ligy majstrov sa slovenský šampión MŠK Žilina stretne s top dánskym klubom z Kodane, ktorý suverénne ovládol domácu súťaž. Prvý zápas sa odohrá na štadióne pod Dubňom. Popasujú sa Šošoni o postup do ďalšej fázy? Tipnite si a o osude stretnutia rozhodujte naživo v live stávkach!

LIVE STÁVKY: Žilina – FC Kodaň (streda 20:15)

Žilinský káder počas prípravného obdobia opustil najlepší strelec Filip Hlohovský a pravý obranca Ernest Mabouka. Na ich posty sa podarilo vedeniu priviesť náhrady v podobe mládežníckych reprezentantov Juraja Chvátala a Róberta Polievku. Uvedú sa posily v dobrom svetle? A ako dopadne duel podľa najväčšej tipérskej komunity? Až 92 % tipérov je presvedčených o výhre zverencov trénera Solbakkena v kurze 1,83!

„Hra Žiliny v príprave, to je veľký chaos a chýba tomu hlava aj päta. Štyri prípravné zápasy a skóre 12:13 pripomína skôr útočné hokejové mužstvo než futbal. Kodaň disponuje veľkou kvalitou a v prvom dueli by mala skórovať. Verím, že Šošoni dokážu dať pred vlastnými fanúšikmi gól. Sila v útoku je veľká,“ zanalyzoval trefu na každej strane (kurz 1,90) Martinez1989. Súhlasíte?