POSTÚPI TRNAVA DO SKUPINOVEJ FÁZY EL?

31221

Trnava má našliapnuté do skupinovej fázy Európskej ligy! Výsledok prvého zápasu zo slovinskej pôdy, v ktorom zvíťazila 2:0, jej dáva slušné šance na postup. Favorizovaná Olimpija nedokázala prekonať zabezpečené hradby „bílych andelov“ a pritom mala k dispozícii až viac ako hodinovú presilovku o jedného hráča v poli navyše. Postrážia si Látalovi zverenci aj odvetu? V domácom prostredí sa budú môcť oprieť aj o dvanásteho hráča – vypredaný trnavský štadión! Tipnite si a priebeh stretnutia kontrolujte s live stávkami.

LIVE STÁVKY: Trnava – Ol. Ljubljana (štvrtok 20:30)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„To čo predviedli borci z Trnavy počas svojej púte európskymi pohármi, je pre mňa neskutočná rozprávka. Neveril som im už s Mostarom, Legiou, Crvenou zvezdou, ani teraz s Ľubľanou, no milo ma prekvapili. Preto im budem veriť aspoň teraz,“ zameral sa na výhru domácich v rámci stávky bez remízy (1,44) stepo.

Ignasewitch zanalyzoval viac ako 2.5 gólov v kurze 2,25: „Úloha pre slovinský klub v odvete znie jasne, a to streliť minimálne dva góly. Na postup však budú potrebné aspoň tri, ak počítame aj predĺženie s predpokladom, že sa Trnavčania do tej doby nepresadia, ale to si ja nemyslím. Godál a spol. sa budú spoliehať na rýchle protiútoky a sem-tam aj na nejakú štandardnú situáciu.“