POSTÚPI TRNAVA DO PLAY OFF LIGY MAJSTROV?

33667

Spartak Trnava sa môže prebojovať do play off o základnú skupinu Ligy majstrov, musí však na domácej pôde uhrať postupový výsledok s Crvenou zvezdou. V Belehrade sa futbalisti z Malého Ríma predviedli a po výbornom výkone zaznamenali cennú remízu 1:1. Čo predvedú na Štadióne Antona Malatinského? V prípade postupu by si pravdepodobne zahrali s rakúskym Salzburgom, ktorý v prvom zápase porazil macedónsku Shkendiju 3:0 a má nakročené k postupu. Zahrá si Spartak o milionársku súťaž? Tipnite si, sledujte priamy prenos naživo na TV Tipsport a priebeh duelu si spestrite v akčných live stávkach!

TV TIPSPORT + LIVE STÁVKY: Trnava – CZ Beograd (utorok 20:30)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Janecek16 tipuje, že v tomto súboji padnú maximálne dva góly (kurz 1,62): „Výsledok z úvodného duelu je solídny pre obe strany, nikto sa nemusí nikam prehnane tlačiť a hlavne, Trnava hrá v tejto sezóne jeden under za druhým.“

AlCapone to vidí vo svojej analýze nasledovne: „V tomto zápase verím v prevahu Belehradu, ktorý ma svojím herným prejavom presvedčil o kvalitách. Vzhľadom na to, že výhodu domáceho prostredia má Trnava, zvolím iba istejší variant,“ zacielil na Crvenu zvezdu v rámci stávky bez remízy v kurze 1,39.

Čo prognózujete vy?