PLAY OFF EL: ZASTAVIA TRENČANIA ROZBEHNUTÚ LARNAKU?

33739

Tren­čianske prekvapenie na úkor vysoko favorizovaného Feyenoordu, s ktorým zverenci trénera Moniza neprehrali ani v jednom dueli, sa môže premeniť na skupinovú fázu Európskej ligy. Slovenský klub k tomu potrebuje byť úspešnejší v súčte dvojzápasu proti Larnake. Cyperčania však jednoduchý súper rozhodne nebudú, keďže od konca minulej sezóny neinkasovali ešte ani raz a do play off EL sa prepracovali cez Dundalk či Strum Graz. Úvodný súboj sa odohrá vo štvrtok o 18:30 hod. v Žiline. Ako dopadne?

LIVE STÁVKY: Trenčín – AEK Larnaca (štvrtok 18:30)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„Úplne nie som presvedčený, že Trenčín postúpi ďalej, ale v domácom zápase by mohol a mal zvíťaziť. Jeho kvalitná útočná hra by mohla fungovať. Trenčania budú mať po nečakanom vyradení Feyenoordu veľké sebavedomie,“ zanalyzoval čistú jednotku v kurze 2,07 neuro1.

Tipér dockos mu však oponuje tipom na neprehru hostí(1,66). „Trenčín je ako na hojdačke a úprimne, natoľko ma neoslnil. Neviem čo sa stalo v Larnake, ale očividne to šlape. Víťaz pohára a štvrtý celok tabuľky z minulého ročníka ťahá už 10 duelov za sebou bez porážky a pokiaľ teda Trenčín zamietol s Feyenoordom, tak Cyperčania so Sturmom doslova vyrazila európske dvere.“

Borec paperguy35 výsledok stretnutia nerieši a zaujímajú ho iba presné zásahy, konkrétne aspoň štyri v kurze 3,23. „Larnaka bude chcieť určite skórovať kvôli hodnote gólov z ihriska súpera. Trenčín zase bude chcieť dobrú pozíciu do odvety. 4 kúsky by sme vidieť mohli,“ rozobral.

Po akom tipe ste siahli vy? Tipnite si a rozbaľte to v live stávkach!