Padne neporaziteľnosť Petrohradu na „Magnitke“? Sledujte to naživo!

hokej-khl-petrohrad-stavte-si-live

Petrohrad vstúpil do novej sezóny KHL ako dobre namazaný stroj. V úvodných desiatich stretnutiach sezóny nenašiel premožiteľa a s 28-bodmi suverénne vedie tabuľku ligy.

Víťaz Gagarinovho pohára z minulej sezóny však v ďalšom súboji narazí na jedného z top ašpirantov na titul a vlaňajšieho finalistu Magnitogtorsk. Preruší Mozyakin a spol. neporaziteľnosť SKA? Nenechajte si ujsť vypäté stretnutie v priamom prenose na TV Tipsport!

Kto uspeje v repríze minuloročného finále podľa najväčšej tipréskej komunity? Až 99 % jej členov je presvedčených o výhre Petrohradu v kurze 1,60. Zároveň medzi najtipovanejšie udalosti patrí neprehra domácich (1,20). Ako vidíte toto ostro sledované stretnutie vy?

Najväčšia komunita tipérov ponúka svojim členom zaujímavé možnosti ako písanie analýz, sledovanie živých prenosov na TV Tipsport, populárnu Tiket arénu, atraktívne súťaže a množstvo ďalších skvelých príležitostí. Ešte nie ste súčasťou najväčšej tipérskej komunity? Zaregistrujte savstupný bonus až 999 EUR!