Mexiko si proti kanárikom ani neškrtne

mexiko

Osem­finálovým súperom favorizovanej Brazílie bude na svetovom šampionáte v Rusku výber Mexika. Kanárici po úvodnej strate so Švajčiarskom dvakrát vyhrali, naopak Mexičania v poslednom súboji v skupine dostali trojku od Švédska. Ktorý celok si zahrá štvrťfinále? Martin128 očakáva, že zvíťazí partia okolo Neymara, ktorá navyše neinkasuje v kurze 2,30. Súhlasíte? Nechajte sa inšpirovať a skórujte v súťaži v live stávkach!

SÚŤAŽE V LIVE STÁVKACH: Brazília – Mexiko (pondelok 16:00)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„Výhru Brazílčanov, ktorí nepadli v 14 stretnutiach za sebou, s nulou som tipoval už proti Srbom a teraz skúsim to isté. Neymar sa po zranení dostal rýchlo do výbornej formy. Stredoamerický celok sa proti svojmu najbližšiemu súperovi nepresadil v posledných troch vzájomných dueloch,“ uvádza v analýze martin128.

Okrem tradičných príležitostí v zápasoch svetového šampionátu využite aj množstvo špeciálov. Tipovať môžete napríklad to, či padne gól hlavou alebo tiež počty kariet a penált v jednotlivých hracích dňoch. Nechýbajú ani strelci vrátane duelov alebo duelov dvojíc, prípadne dvojice či trojice strelcov.