LIVERPOOL ROZBIJE CRYSTAL PALACE NA KÚSKY

33378

Tím Jürgena Kloppa nadviazal v 1. kole Premier League na vysoké víťazstvá z minulej sezóny. Na West Hame si pochutnal 4:0 a už očakáva ďalšiu korisť. Tou by malo byť mužstvo Crystal Palace, ale pozor, v posledných dvoch prípadoch favorit vždy vyhral o jediný gól! Bude táto séria pokračovať? Alebo sa domáci vzoprú a podarí sa im veľké prekvapenie? Pondelkovú dohrávku si spríjemnite s live stávkami.

LIVE STÁVKY: Crystal Palace – Liverpool (pondelok 21:00)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„Liverpoolčanom sa podarila už príprava, v ktorej mužstvo stratilo iba jediný z desiatich zápasov a porazilo napríklad United, City, Neapol aj FC Turín. Káder je nabitý hviezdami, tréner má na každý post minimálne dvoch vyrovnaných futbalistov. Crystal Palace síce v premiére vyhralo vo Fulhame, tentoraz ale narazí na súpera, ktorý bude nad jeho sily,“ napísal donald7 s tým, že nepochybuje o troch bodoch pre hostí (v kurze 1,49).

Rovnakého názoru je tiež prime, ten sa navyše nebojí handicapu s kurzom 2,21. „Liverpool má tento rok silu na titul! Ofenzívne trio, v záložnej rade osem skvelých hráčov, posilnená obrana a konečne aj kvalitný brankár. West Ham si minule ani neškrtol a Crystal Palace tiež nebude mať silu vzdorovať. Prehrá najmenej o dva góly,“ usudzuje.