Kvitová s Federerom top favoritmi Wimbledonu! Súhlasíte?

wimbledon

Pripravte si jahody so šampanským! Štartuje totiž tretí grandslamový turnaj sezóny – Wimbledon, ktorý svoje brány otvorí po 132. raz. V priebehu najbližších dvoch týždňov si budete môcť vychutnať skvelé súboje z tohto najstaršieho a najprestížnejšieho tenisového turnaja v priamych prenosoch na TV Tipsport. Kto si vybojuje prestížny triumf?

WIMBLEDON

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Medzi mužmi bude minuloročné prvenstvo obhajovať fenomenálny Roger Federer, ktorý je podľa bookmakerov najhorúcejším favoritom v kurze 2,50. Medzi jeho najväčších konkurentov patria hráči ako Djokovič (6,50), Čilič (7,50), Nadal (8,50) a ďalší. Pozrite si, koho poslali na piedestál tohtosezónneho Wimbledonu borci z najväčšej tipérskej komunity vo svojich analýzach TU.

V ženskom pavúku sa vlani radovala Garbine Muguruzová. Ovládne prestížny turnaj opäť (kurz 8,00)? Top favoritkou tretieho grandslamu sezóny je Petra Kvitová (5,50). Konkurencia je však veľká a zoznam ašpirantiek na celkovú výhru takisto. Ako sa s tým vysporiadal slowlysafely? Podľa neho bude čiernym koňom Sloane Stephensová (kurz 24,00), ktorá sa môže pochváliť vlaňajším triumfom na poslednom grandslame sezóny US Open.

Rovnako sa môžete oprieť o názory komunitných stratégov v blogoch!

Aké sú vaše tipy na víťaza?