Kanonieri budú páliť slepými!

atletico3

Skórovať na ihrisku Atlética? To dá zabrať. Zverenci trénera Diega Simeoneho majú skvelú obranu a v bránke výborného Oblaka. O tom, ako je ťažké dať gól na Wanda Metropolitano, jasne vypovedá štatistika: Červeno-bieli neinkasovali doma jedenásťkrát za sebou a z posledných dvadsiatich zápasov vyhorel ich súper strelecky hneď sedemnásťkrát! Dokáže niekto z kanonierov vo štvrtkovej odvete Európskej ligy napnúť sieť? Tipér laukub očakáva, že Arsenal si gólovú radosť v Španielsku neužije. Súhlasíte? Boj o postup do finále si užite s live stávkami!

LIVE STÁVKY: Atlético Madrid – Arsenal (štvrtok 21:05)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

V prvom dueli hrali Gunners 80 minút proti desiatim. Mali síce veľkú prevahu, ale Oblaka prekonali len raz. A v závere Griezmann dokázal vyrovnať, takže si hostia odviezli z Londýna výborný výsledok 1:1. Bude sa anglický tím zase strelecky trápiť?

„Smerom dopredu ponúka Lacazzetteho a napríklad Özila na štandardky. Welbeck je bohužiaľ slabý. Arsenal musí dať gól, ale neočakávam, že by sa mu to podarilo. Atlético má extrémne prepracovanú defenzívu a všetko je podporené výbornou prácou v stredu poľa aj výborným Oblakom,“ zamkol bránu domáceho tímu v analýze s kurzom 2,30. Necháte sa inpširovať?