Južná Kórea: Obľúbený šprint opäť pre Kuzminovú?

biatlon

Bia­tlonový fanúšikovia si budú môcť ako prvé preteky v Pchjongčchangu užiť šprint na 7,5 km žien. Medzi najväčšie favoritky sa zaraďuje Anastasia Kuzminová (6,00), ktorá uspela na rovnako dlhej trati aj pred ôsmimi rokmi vo Vancouveri a najcennejšiu placku obhájila aj štyri roku dozadu v Soči. Väčšie šance na úspech dávajú bookmakeri iba Dahlmeierovej (4,50) a Domračevovej (5,50). Bude Anastasia medzi najlepšími? AVENUE prognózuje, že slovenská reprezentantka skončí lepšie ako Fínka Mäkäräinenová pri kurze 1,80!

Biatlon

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„Kuzminová bude útočiť už na tretie šprintérske zlato za sebou a s prihliadnutím na streleckú úspešnosť oboch pretekárok si myslím, že slovenská biatlonistka s obrovskou pravdepodobnosťou zvládne zastrieľať minimálne rovnako dobre ako Kaisa. Anastasia v tejto sezóne beží v šprintoch neskutočne. Navyše je aj omnoho rýchlejšia na strelnici, takže nevidím prakticky žiadnu jej slabinu oproti Fínke,“ napísal AVENUE.

Arnee vo svojej analýze očakáva, že celkový počet chýb na strelnici v Južnej Kórei bude mať viac Mäkäräinenová ako Domračevová v kurzovej hodnote 1,55. Súhlasíte? Okrem chýb pri streľbe si môžete natipovať aj na počty cenných kovov, trestné okruhy, umiestnenia, samotné preteky… Navštívte ponuku biatlonových príležitostí a pošlite hodnotné kurzy na tiket!