Futbalová smršť o 200 000 EUR!

smrst_ms

Maj­strovstvá sveta v Rusku sa blížia. Futbalová šou vypukne už 14. júna! Čo prinesie? Okrem poriadnej porcie súbojov o zlatú trofej aj poriadnu smršť súťaží pre najväčšiu tipérsku komunitu. Tešiť sa môžete na maratón, Tipovačku a Letný Tipcup. Čo je v hre? Spolu rozdáme 200 000 EUR na tipovanie! A to nie je všetko. K vyraďovacej časti MS chystáme jedno prekvapenie.

Pre účasť v súťažiach stačí byť registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chance. Zároveň však musíte mať overenú totožnosť.

Maratón o 120 000 EUR

SÚŤAŽNÁ STRÁNKA PRE PRIHLÁSENÝCH x PRAVIDLÁ

Vo štvrtok 14. júna zaznie výstrel znamenajúci štart Futbalového maratónu o 120 000 EUR! Finiš je na programe 15. júla. Ak chcete získať podiel z tejto masívnej dotácie, stačí počas majstrovstiev sveta tipovať na akékoľvek vypísané príležitosti (teda nielen z MS) každý deň aspoň za 4 EUR. Akým spôsobom?

Prostredníctvom internetu, mobilu (vrátane live stávok) alebo na pobočkách, kde do limitu 4 EUR zahŕňame aj manipulačný poplatok.

Na súťažnej stránke, ktorú nájdete po prihlásení na herný účet v záložke SÚŤAŽE, môžete priebežne sledovať, koľko borcov je aktuálne v hre. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažné stránku, potom už stačí tipovať).

Všetci hráči z najväčšej tipérskej komunity, ktorí maratón zvládnu, získajú podiel z dotácie 120 000 EUR na tipovanie. Ďalšie podmienky? Žiadne nie sú! Stačí len pravidelne tipovať a dodržať limit 4 EUR vo všetkých dňoch trvania súťaže.

Tipovačka o 40 000 EUR s Bakošom a Dočkalom

SÚŤAŽNÁ STRÁNKA PRE PRIHLÁSENÝCH x PRAVIDLÁ x NAJČASTEJŠIE O­TÁZKY

Popri maratóne sme pre vás pripravili aj starú dobrú Tipovačku. Tá prebehne od 14. júna do 28. júna (teda od začiatku do konca základnej časti MS). V hre sú odmeny za 4 000 000 Netov! V každom kole budete bojovať o podiel z banku 100 000 Netov, najúspešnejší súťažiaci dostane 400 000 Netov. Navyše – Tipovačka bude mať opäť hviezdne obsadenie. Výzvu prijali futbalisti Marek Bakoš (s nickom MarekBakos) a Bořek Dočkal (BorekDockal)! Preskočíte v konečnom rebríčku slovenského útočníka majstrovskej Plzne a českého záložníka Philadelphie?

Podstata súťaže? Prostá. Tipujte presné skóre duelov skupinovej fázy majstrovstiev sveta. Odmeníme 1 000 najlepších tipérov! Súťaž je úplne zadarmo, nie je potrebné plniť každodenný limit vkladov. Hrá sa výhradne na webe, kde uvidíte aktuálne poradie všetkých súťažiacich a výsledky minulých kol. V Tipovačke môžete natipovať aj viac kôl dopredu. Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na herný účet v záložke SÚŤAŽE. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažné stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí tipovať).

V každom zo 14 hracích kôl budete tipovať výsledky zápasov a zároveň hrať o podiel z banku 100 000 Netov. Ten bude rozdelený vždy rovným dielom medzi všetkých tipujúcich, ktorí v danom kole získajú najviac bodov. Za uhádnutý presný výsledok dostanete 10 bodov. Za uhádnutú príležitosť vrátane gólového rozdielu (alebo remízu) zhrabnete 6 bodov, bez gólového rozdielu 4 body. V prípade, že uhádnete presný počet gólov v zápase (príležitosť nie), získate 2 body. Zápasy jednotlivých hracích dní šampionátu môžete tipovať vždy do začiatku prvého zápasu, ktorý spadá do daného kola.

Letný Tipcup o 40 000 EUR

S futbalovými majstrovstvami sveta vypukne aj ďalší diel obľúbenej súťaže najväčšej tipérskej komunity – Tipcup! Letné vydanie má termín od 15. júna do 1. septembra. Výška dotácie? 4 000 000 Netov! Na odmenu dosiahnu všetci súťažiaci, ktorí si poradia s nástrahami kvalifikácie. Tá štartuje v piatok 15. 6. Celkový víťaz Letného Tipcupu zhrabne 400 000 Netov! Do Tipcupu sa prihlásite tak, že pri zostavovaní tiketu zaškrtnete políčko „Tipcupy” a tiket následne podáte.

Turnaj začne ako vždy dvojtýždňovou kvalifikáciou, kde hrajú všetci tipujúci proti sebe. Denný limit v kvalifikácii je 2 EUR. Víťaz kvaldy získa 200 000 Netov! Do vyraďovacích bitiek jeden na jedného postúpi 8 192 tipérov. Každý súboj bude trvať 5 kalendárnych dní. Na skvelé odmeny sa môžu tešiť všetci účastníci play off. Limity stávok pre jednotlivé kolá vyraďovacej fázy sa budú postupne navyšovať tak, aby tipér mohol naplno preukázať svoje umenie.

Prídavok

Pred štartom play off futbalového svetového šampionátu sa vám prihlásime ešte s jednou súťažou. Jej špecifiká? Nechajte sa prekvapiť…