Francúzsko alebo Argentína? Donalds má jasno!

francúzsko

Osem­finále majstrovstiev sveta v Rusku odštartuje hviezdnym súbojom Francúzska proti Argentíne. Zverenci trénera Deschampsa ovládli skupinu C, naopak Messi a spol. zachraňovali postup z „déčka“ až na poslednú chvíľu. Účasť v osemfinále im po prvých dvoch nevydarených súbojoch určite vliala nové sily do ďalšej fázy. Bude to však stačiť na galského kohúta? Tipnite si a počas zápasu súťažte v live stávkach o slušnú porciu Netov!

SÚŤAŽE V LIVE STÁVKACH: Francúzsko – Argentína (sobota 16:00)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Argentína sa trápila vo všetkých dueloch skupiny. Proti Nigérii rozhodla až v 86. minúte, aj to s veľkým šťastím. Určite sa zhodneme na tom, že Francúzsko je favoritom. Myslím si, že Francúzi budú viesť a potom to ich súper otvorí,“ verí vo výhru galského kohúta o dva góly Donalds. Zveziete sa tiež pri kurze 5,37?

Okrem tradičných príležitostí v zápasoch svetového šampionátu využite aj množstvo špeciálov. Tipovať môžete napríklad to, či padne gól hlavou alebo tiež počty kariet a penált v jednotlivých hracích dňoch. Nechýbajú ani strelci vrátane duelov alebo duelov dvojíc, prípadne dvojice či trojice strelcov.