EURO U21: Úspešný štart slovenských mladíkov?

slovensko-me-vo-futbale-do-21-rokov-2017-polsko

V Poľsku štartujú majstrovstvá sveta vo futbale do 21 rokov. Na prestížnom podujatí nebudú chýbať ani slovenskí reprezentanti, ktorí si miestenku na EURO U21 zabezpečili po úspešnej kvalifikácii.

Ovládnu aj celý šampionát? V takom prípade beriete 30,00-násobok vkladu! Škriniar a spol. budú mať v skupine A za súperov Anglicko, Poľsko a Švédsko. Spestrite si celý európsky šampionát v live stávkach a zabojujte o parádne výhry!

UEFA EURO U21 2017 skupiny

Úvodný zápas odohrajú Slováci proti domácej reprezentácii. Ako si budú počínať? Najväčšia tipérska komunita im príliš neverí, lebo až 78 % jej členov je presvedčených o výhre Poľska v kurze 2,08. Borec Domineus to však v analýze vidí opačne: „Našou obrovskou silou je tímový duch, pretože títo borci vyzerali už počas kvalifikácie ako fantastická partia! V zostave Poľska síce nájdeme niekoľko mladíkov, ktorí hrávajú v zahraničí, no značnú časť tvoria hráči z domácej ligy,“ očakáva čistú dvojku v kurzovej hodnote 3,50. Necháte sa inšpirovať?

Najväčšia komunita tipérov ponúka svojim členom zaujímavé možnosti ako písanie analýz, sledovanie živých prenosov, populárnu Tiket arénu, atraktívne súťaže a množstvo ďalších skvelých príležitostí. Ešte nie ste jej súčasťou? Nevadí, zaregistrujte sa teraz a získajte vstupný bonus až 999 EUR!