Eichel15 nahráva, Lukaku skóruje!

belgicko4

Fut­balisti Belgicka idú do zápasu s Panamou v pozícii jasného favorita. Lukaku, Hazard, Batshuayi, De Bruyne, Dembélé… Európsky tím má ofenzívnu silu ako hrom. Jednou z hlavných otázok tak je, kto z menovaných hráčov dokáže skórovať. Eichel15 nepochybuje o tom, že to bude Romelu Lukaku! Necháte sa inšpirovať? Dajte zápasu nový rozmer s live stávkami!

SÚŤAŽE V LIVE STÁVKACH: Belgicko – Panama (pondelok 17:00)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„Lukaku skóroval v ôsmich z posledných deviatich stretnutí v belgickom národnom tíme a dokázal v nich streliť trinásť gólov. Nepresadil sa len proti Portugalsku, keď odohral polčas. Je takmer neubrániteľný, neskutočne silový hráč a k tomu je aj rýchly a hlavne vynikajúci zakončovateľ,“ zdôvodňuje v analýze s kurzom 1,70, prečo odporúča stávku na belgického snajpera. Presvedčil vás?

Okrem štandardných príležitostí v zápase svetového šampionátu využite aj celé množstvo špeciálov. Tipovať môžete napríklad to, či padne gól hlavou alebo tiež počty kariet a penált v jednotlivých hracích dňoch. Nechýbajú ani strelci vrátane duelov alebo duelov dvojíc, prípadne dvojice či trojice strelcov.