Defenzívne šachy v Seville nehrozia

sevilla

V zá­pasoch Sevilly a Liverpoolu sa v poslednej dobe nemusíte obávať bezgólovej nudy. Práveže naopak, v súbojoch oboch tímov padajú pravidelne aspoň tri presné zásahy. Fanúšikovia Reds túto porciu zažili šesťkrát za sebou, priaznivci Los Rojiblancos dokonca sedemkrát. Ofenzívnu paľbu priniesol aj prvý vzájomný duel v Lige majstrov, ktorý v septembri skončil remízou 2:2. Tipér s nickom 264389 je presvedčený, že sa hráči budú činiť tiež v utorok a odporúča tipovať aspoň tri góly. Súhlasíte? Rozbaľte to v live stávkach!

LIVE STÁVKY: FC Sevilla – Liverpool (utorok 20:45)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„V skupine E vôbec nie je jasné, kto postúpi. Liverpool má osem bodov, Sevilla sedem a Spartak Moskva päť. Preto by sme mali vidieť zápas, kde sa bude hrať na výhru a z toho by malo rezultovať množstvo šancí a dúfam aj niekoľko gólov. Verím, že padnú minimálne tri,“ napísal ofenzívny scenár v analýze s kurzom 1,63. Necháte sa inšpirovať?

Tento duel si zahral aj 666jaroslav, ktorý tiež na tikete verí ofenzívnym kvalitám oboch tímov. Podľa neho sa z gólu budú radovať fanúšikovia Sevilly aj Liverpoolu. Rozvlníte tiež obe siete?