Chorvátsko bude smútiť, finále si zahrá Anglicko!

chorvástsko

Fut­balisti Chorvátska dokázali vyradiť Dánov aj Rusov až na pokutové kopy. V semifinále narazia na Anglicko a podľa tipéra HarveySpecter to pre Modriča a spol. bude koniec sna o celkovom triumfe. Dôvodov ponúka hneď niekoľko. Napríklad silu Albionu pri štandardných situáciách alebo skvelé výkony brankára Pickforda. Veríte tiež, že tím z Ostrovov bude oslavovať? Tipnite si! Boj o postup do finále rozbaľte so súťažou v live stávkach!

SÚŤAŽE V LIVE STÁVKACH: Chorvátsko – Anglicko (streda 20:00)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„Angličania majú veľmi silné štandardky. Samozrejme, hrá pre nich aj faktor Kane a dobre im chytá brankár, čo je pre Albion kľúčové. Na druhej strane ma Chorváti moc nepresvedčili. Proti Rusku sa mi ich obranné štandardné situácie vôbec nepáčili. Nepôsobia na mňa dojmom, že by mali hrať o zlato,“ posiela v analýze s kurzom 2,38 do finále Anglicko. Vidíte to rovnako?

Okrem tradičných príležitostí v zápasoch svetového šampionátu využite aj množstvo špeciálov. Tipovať môžete napríklad to, či padne gól hlavou alebo tiež počty kariet a penált v jednotlivých hracích dňoch. Nechýbajú ani strelci vrátane duelov alebo duelov dvojíc, prípadne dvojice či trojice strelcov.