BARCA S TITULOM A MESSI KRÁĽOM STRELCOV?

33839

Nový ročník Primera División štartuje už tento piatok úvodnými súbojmi Girona – Valladolid a Betis – Levante. V sobotu sa potom predvedú aj úradujúci šampióni z Barcelony v zápase proti Alavésu. Pripíšu si do tabuľky prvé tri body? Tipnite si a sledujte všetky stretnutia z jednej z najlepších líg sveta v priamych prenosoch TV Tipsport!

PRIMERA DIVISIÓN

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Najväčším favoritom na zisk titulu je Barcelona v kurze 1,60. Druhým v poradí je madridský Real (2,65) a na jeho mestského rivala Atlético vypísali bookmakeri kurz 9,00. Našli ste medzi týmito mužstvami budúceho šampióna?

„V minulej sezóne mali Katalánci náskok 14 bodov na druhé Atlético a v tomto ročníku by sa to malo vyvíjať podobne, navyše Real sa bude musieť zo začiatku zohrávať, keďže ich hlavná hviezda hrá za Juventus a mužstvo s novým trénerom si bude zvykať na novú taktiku. Myslím si, že Barcelone nebude nikto šliapať na päty a tá obháji titul,“ myslí si v analýze stachon.

Najlepším strelcom bude…

Kanonierov na pozíciu kráľa strelcov je v španielskej lige niekoľko: Messi, Suárez, Griezmann, Bale, Benzema, Costa, Stuani, Aspas a ďalší. Napríklad na kapitána Barcelony môžete využiť kurz 1,50, pri potenciálnom úspechu Suáreza by ste brali až 5-násobok vkladu! Koho tipujete za top zakončovateľa?