Analyzujeme veľké londýnske derby Chelsea vs Arsenal!

tipujte-live_chelsea-vs-arsenal

Nedeľné popoludnie patrí londýnskemu derby medzi Chelsea a Arsenalom!

Obidva veľkokluby sa spolu stretli aj začiatkom sezóny, keď zabojovali o Community Shield. Šťastnejší boli nakoniec „The Gunners“, ktorí uspeli na penalty. Bude aj nastávajúci ligový súboj úradujúceho majstra proti víťazovi FA Cupu vyrovnanou záležitosťou? Kontrolujte priebeh tohto ostrého šlágra v live stávkach!

Čo očakáva najväčšia tipérska komunita? Až 95 % jej členov je presvedčených o výhre domácej Chelsea v kurzovej hodnote 1,84. Úspešný tvorca analýz s nickom KingN1ck sa k duelu vyjadril v jeho rozbore nasledovne: „Arsenal nie je pre mňa už dlhšiu dobu top klubom, Kanonieri totiž v porovnaní s najlepšími anglickými tímami pokrivkávajú, čo sa potvrdilo v zápase proti Liverpoolu, kde dostali výprask 4:0. Wengerovi zverenci nezvládli ani druhý vonkajší zápas sezóny a v Stoke prehrali 0:1. Rolu tu môže zohrať aj to, že „The Blues“ budú mať o dva dni odpočinku navyše. Verím Chelsea a tipujem jej výhru v stávke bez remízy.“ Zveziete sa tiež pri kurze 1,35? Tento, ale aj množstvo ďalších tipov od skúsených tipérov nájdete v populárnej Tiket aréne. Nahliadnite do nej aj vy a nechajte sa inšpirovať!

Chceli by ste sledovať tisícky priamych prenosov z najlepších líg sveta a k tomu si užívať množstvo skvelých výhod najväčšej tipérskej komunity? Nie je nič jednoduchšie, zaregistrujte sa a získajte vstupný bonus až 999 EUR!