AC VS. VLČIA SVORKA? VYROVNANÝ ZÁPAS A GÓLY!

33921

Talianska Serie A si na piatkovú predohrávku prichystala pre rozvášnených tifosov bonbónik v podobe bitky medzi AC Miláno a AS Rím. Červeno-čierni stratili cez víkend dvojgólové vedenie proti Neapolu a padli 2:3, vlci zase proti Atalante zvládli dotiahnuť manko dvoch gólov a aspoň remizovať 3:3. Čo prinesie vzájomný stret? Podľa najväčšej tipérskej komunity vyrovnaný duel a tiež presné zásahy. Aspoň jeden na každej strane v kurze 1,58 predpovedajú NewYork7adampaulus1 a Bowwow. Zveziete sa s nimi? Nechajte sa inšpirovať, sledujte stretnutie v priamom prenose na TV Tipsport a okoreňte si ho akčnými live stávkami!

TV TIPSPORT + LIVE STÁVKY: AC Miláno – AS Rím (piatok 20:30)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„AC sa spolieha na silný útok. K dispozícii má Higuaína, Cutroneho a Boriniho. Zabudnúť nemožno ani na Bonaventúru, Bakayoka alebo Susa. Borci z večného mesta proti Atalante urobili množstvo chýb v defenzíve, ale aj ukázali silu v hre smerom dopredu,“ uvádza v analýze NewYork7.

V podobnom duchu uvažuje aj adampaulus1. „AS si proti Bergamu nedokázal postrážiť brejky. Z nich pre zmenu Rossoneri dvakrát skórovali proti SSC. Ofenzíva Schick a spol. je veľmi dobrá a určite sa presadí. Domáci si zase budú chcieť pred svojimi fanúšikmi napraviť reputáciu z minulej sezóny a z posledného zápasu. Vidím to na otvorený duel,“ uvádza tipér.