74 EUR na víťazstvo Realu aspoň o 2 góly! Takto vidí finále LM martins7!

TS__800x550

Už dnes večer sa uskutoční futbalový sviatok, ktorý si nenechá ujsť takmer žiadny fanúšik tohto športu. Finále Ligy majstrov ponúka vždy strhujúce predstavenie a ani teraz tomu nebude inak. Užite si madridský súboj Real Madrid – Atl. Madrid prostredníctvom atraktívnych LIVE stávok v Tipsporte!
Na milánskom San Sire si to o ušatú trofej rozdajú aktéri, ktorí sa stretli vo finále tejto súťaže pred dvomi rokmi, kedy sa z víťazstva tešil Biely balet. Podarí sa Atlétom odveta, alebo bude oslavovať opäť kráľovský veľkoklub?

Tipér martins7 má v tom jasno! Z triumfu v Lige majstrov sa bude radovať Real Madrid, ktorý vyhrá aspoň o 2 góly pri parádnom kurze 5,30. Tento tip naložil na svoj tiket za úctyhodných 74 €! Skúsite to spoločne s ním?
Pikantná bitka je samozrejme aj pod drobnohľadom najväčšej tipérskej komunity, ktorá sa už futbalového sviatku nevie dočkať. A ako znie jej rezultát? Čisté víťazstvo Realu Madrid, ktoré očakáva až 70% jej členov.

Ako dopadne finále Ligy majstrov? Aký je váš tip na tento duel?

Nechajte sa inšpirovať tiketmi komunity tipérov v Tiket aréne, či analýzami týchto skúsených stratégov, ktoré vám môžu pomôcť získať parádnu výhru! Nemáte ešte účet v Tipsporte?

Neprichádzajte o tieto skvelé výhody, zaregistrujte sa TU, vytvorte si svoj účet a získajte vstupný bonus až 2 000 Eur!